تبلیغات
خط پایان - اعلام تکه های پنهان رأیعدم اعتماد مجلس به سجادی از نگاه «امیدوار رضائی»

"امیدوار رضایی" نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت ورزشی هایی که در مجلس بودند به نوعی دوستی خاله خرسه برای سجادی بود و در رای نهایی نمایندگان تاثیرگذاشت.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، وی در پایان نشست رای اعتماد به وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان با بیان این مطلب افزود: در این مراسم رای گیری مسائل حاشیه ای پررنگ تر از متن بود. با وجود اینکه برای نمایندگان مجلس دارا بودن حداقل شرایط برای دادن رای کفایت می کند اما متاسفانه آقای سجادی با وجود سوابق خوبی که داشت نتوانست رای لازم را کسب کند.

رضایی با برشمردن دلایلی که سجادی نتوانست رای لازم را کسب کند، گفت: نحوه معرفی آقای سجادی با نامه ای که تحریک کننده بود و شبهاتی را در بین نمایندگان ایجاد کرد از یکسو و این موضوع که ایشان مورد حمایت گروهی است که نمایندگان روی آنها حساسیت دارند باعث شد رای لازم را کسب نکند.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: من از ابتدا هم نظرم این بود که وزارتخانه ورزش و جوانان هرچه زودتر تشکیل شود. من در دیماه که وزارت ورزش و جوانان تصویب شد توصیه کردم که آقای سعیدلو را به عنوان سرپرست یا وزیر معرفی کنند که شاید اگر این اتفاق صورت می گرفت آقای سعیدلو در این مدت می توانست با نمایندگان به تعامل برسد یا حتی اگر نمی رسید ورزش طی این مدت بلاتکلیف نمی ماند.

رضایی خاطرنشان کرد: تا زمانی که وزیر ورزش و جوانان معرفی نشود فعالیت هر 2 سازمان تربیت بدنی و ملی جوانان غیرقانونی خواهد بود، پس بهتر است که هرچه زودتر وزیر این وزارتخانه معرفی شود.

وی بلاتکلیفی 2 سازمان تربیت بدنی و ملی جوانان را خطرناک خواند و گفت: برای این بلاتکلیفی خیلی ها مقصرند و باید پاسخگو باشند.

این نماینده مجلس همچنین در خصوص واکنش روسای فدراسیونهای و تشویق آنها پس از اظهارات سجادی که موجب واکنش نمایندگان مجلس شد، خاطرنشان کرد: براساس آیین نامه میهمانان باید ساکت می بودند اما آنها اقدامی تحریک کننده داشتند که بر رای نمایندگان تاثیرگذار بود.

رضایی در خاتمه از تاکید مجلس به واگذاری 3 باشگاه پرسپولیس، استقلال و راه آهن به بخش خصوص یاد کرد و گفت: باید این اتفاق هرچه زودتر محقق شود.


برچسب ها: امیدوار رضائی، سجادی، رای اعتماد؟، چرا رأی نیاورد؟،